O nas

Jesteśmy doświadczonym deweloperem znakomicie rozumiejącym realia rynku, nowoczesne technologie budowlane oraz trendy architektoniczne. Na swoje realizacje wybieramy miejsca łączące doskonałą lokalizację z atrakcyjnymi przyrodniczo terenami zielonymi, nawet w centrach miast.

Na lubuskim i zachodniopomorskim rynku nieruchomości działamy nieprzerwanie od 2007 roku. Zatrudniamy zespół specjalistów ds. sprzedaży, obsługi klienta, architektów i projektantów oraz specjalistów wielu branż budowlanych.

Bierzemy udział w każdym etapie budowy począwszy od pozyskania gruntu, planowania inwestycji z uwagą na potrzeby i oczekiwania klientów, poprzez budowę, aż do jej zakończenia.

Nasze dotychczasowe realizacje to m.in. malowniczo położony budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w Dębnie, Osiedle Świerkowe w Słubicach z zachowanym starodrzewiem w centralnej części osiedla i lokalami usługowo-biurowymi po zewnętrznej stronie budynków, Osiedle Magnolia Park w Gorzowie, które w centralnej części osiedla skrywa urocze miejsce pełne zieleni i miejsca do relaksu. Uczestniczymy doradczo i pomocniczo w wielu mniejszych inwestycjach jak np.: domki jednorodzinne, lokale użyteczności publicznej. Nasze rozpoczęte inwestycje również powstają w otoczeniu zieleni na przyjaznych dla mieszkańców terenach.

Dokładamy wszelkich starań, aby przekazywane nieruchomości dawały klientom satysfakcje z dokonanego wyboru.

X
X